Polska marka odzieżowa z Łodzi

Dobre krawiectwo
to podstawa

Zajmujemy się ubieraniem naszych klientów nieprzerwanie od trzech pokoleń. Bierzemy garściami z doświadczenia naszej rodziny w zakresie sztuki krawieckiej. Jej techniki pozwalają nam zapomnieć o ograniczeniach w realizacji pomysłów, a Wam gwarantują najwyższą jakość wykonania zamówionej u nas odzieży sportowej. Wszystkie ubrania szyjemy w Polsce. Każdy etap produkcji od projektowania, przez wykrój, szycie aż do pakowania odbywają się w naszej pracowni pod czujnym okiem naszych specjalistów.

Dzianiny, dzianiny, dzianiny...

Dzianiny to temat rzeka, ale jednego możecie być pewni: korzystamy z najlepszych. Po prostu. Lepszych nie ma, a jak się pojawią to je kupimy. Trwałość koloru, wytrzymałość i świetny, świeży wygląd nie tylko do pierwszego prania gwarantowane. Dzianiny, których używamy pochodzą przede wszystkim z łódzkich firm. To rejon o wspaniałych tradycjach dziewiarskich.

Czy my szyjemy? My szyjemy na okrągło

To nie prawda, że na dobrze rzeczy trzeba długo czekać. Szyjemy, składamy i pakujemy w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku. Wszystkie rzeczy, które widzicie w sklepie, mogą być u Was na następny dzień, jeśli zamówicie je przed końcem naszej pracy. Nasze ubrania dostarczają sprawdzeni dostawcy.

Nawet dziecko wie, że się nie śmieci

Bez plastiku, folii i tym podobnych. Pakujemy tylko w papier i kartonowe pudełka. Koszt i wysiłek niewiele większe a negatywny wpływ na otaczający nas świat dużo mniejszy.

Zobacz nasze ostatnie projekty

Nasze projekty to przede wszystkim ubrania wykonane z najwyższej jakości dzianiny. Trwałej i niezwykle wytrzymałej, dzięki czemu zachowuje swój pierwotny wygląd przez cały czas użytkowania. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez lata, sprawia, że każdy projekt jest wyjątkowy i unikalny.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi projektami, wśród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Sportowy szyk nie musi kojarzyć się z nudą i monotonią w ubiorze.

Napisz do Nas!

Spodobały Ci się nasze projekty? Może nie masz jeszcze w swojej garderobie niczego z naszej kolekcji? Jeśli zatem zależy Ci na wysokiej jakości produktach, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. 

Odpowiemy na każde wasze pytanie i doradzimy najlepiej, jak tylko umiemy.

Zadzwoń

Pin It on Pinterest